Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ ACTROS 2645 LS-6x4/6 HAD+HYDR
MERCEDES-BENZ ACTROS 2645 LS-6x4/6 HAD+HYDR
63.900 €
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS 4x2
69.900 €
MERCEDES-BENZ Actros 1846 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1846 LS 4x2
57.900 €
MERCEDES-BENZ Actros 1848 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1848 LS 4x2
69.900 €
MERCEDES-BENZ Actros 1848 LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1848 LS 4x2
69.900 €
MERCEDES-BENZ AROCS 3345AS - 6X6
MERCEDES-BENZ AROCS 3345AS - 6X6
84.850 €

Камион влекач MERCEDES-BENZ 1953

PDF
PDF
65.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел 1953
Тип камион влекач
Година на производство 05/2018
Прва регистрација 2018-05-24
Километража 400 км
Носивост 19000 кг
Вкупна тежина 44000 кг
Локација Белгија Brugge
Датум на објавување јул 12, 2021
Autoline ID EV26263
Опис
Висина на петто тркало 1200 мм
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пневматски
Големина на гуми 315 / 70 * 22,5
Состојба на гумите 30 %
Кабина
Тип GigaSpace
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации
Холандски
new condition + full option * retarder
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи