Камион влекач IVECO Eurotech 440E43, cursor 10, ZF

PDF
6.500 €
≈ 7.312 US$
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Тип камион влекач
Година на производство 2001
Километража 991373 км
Локација Литванија Dievogala
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID BY21372
PDF
Мотор
Марка Iveco cursor 10
Сила 430 кс (316 kW)
Менувачи
Марка ZF
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
we shipp worldwide
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи