Огласот Камион влекач DAF XF 530 SSC е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион влекач DAF FT XF480 DAF FT XF480 55.900 € Камион влекач 2018-11-23 504317 км Шпанија, San Fernando De Henares (Madrid)
камион влекач DAF FT XF480 DAF FT XF480 54.400 € Камион влекач 2018-11-17 550548 км Шпанија, San Fernando De Henares (Madrid)
камион влекач DAF FT XF480 DAF FT XF480 55.600 € Камион влекач 2018-12-08 514229 км Шпанија, Alcalá de Henares (Madrid)
камион влекач DAF FT XF530 DAF FT XF530 52.900 € Камион влекач 2018-12-22 630227 км Шпанија, San Fernando De Henares (Madrid)
камион влекач DAF FT XF480 DAF FT XF480 58.400 € Камион влекач 2018-07-13 553260 км Шпанија, San Fernando De Henares (Madrid)
камион влекач DAF XF 530 SSC
Продадено
камион влекач DAF XF 530 SSC
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 2
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 3
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 4
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 5
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 6
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 7
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 8
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 9
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 10
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 11
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 12
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 13
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 14
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 15
камион влекач DAF XF 530 SSC слика 16
1/16
Марка DAF
Модел XF 530 SSC
Тип камион влекач
Година на производство 06/2018
Километража 476389 км
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Шпанија Alcasser (Valencia)
Датум на објавување мар 17, 2023
Каталошки број на продавачот TRACTO------49
Мотор
Сила 530 кс (390 kW)
Филтер за дизел честички
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
Моторна сопирачка
Кабина
Место за спиење 2
Хидрауличен серво управувач
Авто греач
Контрола на клима
Пневматски седишта
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Ограничувач на брзина
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Блокада на диференцијал
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Камиони влекачи DAF
Резултати од пребарување: 3949 огласа
Прикажи
Претплати се