Огласот Камион влекач DAF XF 480 SSC е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
ново камион влекач DAF XG 480 Нови DAF XG 480 цена на барање Камион влекач 2022 Германија, Bremen
ново камион влекач DAF XF 106 Нови DAF XF 106 115.000 € Камион влекач 2022 пружина/пневматски Германија, Bremen
камион влекач DAF XF 480 SSC
Продадено
1/21
Цена:
на барање
Марка DAF
Модел XF 480 SSC
Тип камион влекач
Година на производство 2019
Локација Германија Bremen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TB27775
Каросерија
Резервно тркало
Кутија за алат
Носач на резервно тркало
Оски
Суспензија пружина/пневматски
Дупли тркала
Сопирачки
ABD
ABS
Brakematic
DEB
VEB
EBD
EBS
Telma
Интрадер
Моторна сопирачка
Ретардер
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Кабина
Тип StreamSpace
Место за спиење 3
Хидрауличен серво управувач
Токи-воки
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Контрола на клима
Навигација
Пневматски седишта
Греач за седишта
Мобилен телефон
Авто радио
Греач на огледало
Фрижидер
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Тахометар
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Алармен систем
Централна брава
Ограничувач на брзина
L-пакет
Помошни фарови
Сончев покрив
Прилагодувач на зрак на фарови
Сигнални сирени
Спојлери
Фарови за магла
Штитник од сонце
Дополнителна опрема
PTO
Блокада на диференцијал
Алуминиумски фелни
Централно подмачкување
Хидраулики
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Германски
20 Stück vorhanden

Please call
+49 176 52987213
Камиони влекачи DAF
Резултати од пребарување: 3045 огласа
Прикажи
Претплати се