Камион со завеса MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 T21-072

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел ATEGO 1018 T21-072
Тип камион со завеса
Година на производство 07/2002
Километража 783000 км
Локација Италија Calenzano (FI)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID UW29251
Мотор
Сила 180 кс (132 kW)
Зафатнина 4249 cм³
Евро Euro 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Италијански
Cambio manuale, Centina sollevabile Mt 8,80, Sponda idraulica a battuta,larghezza interna 2400, lunghezza interna 8300, altezza porta 2670, altezza interna 2950,  Km 783.000
SERIE: MERCEDES ATEGO 1018 T21-072
TRAZIONE: Posteriore
Cambio manuale
Centina sollevabile Mt 8,80
Sponda idraulica a battuta,larghezza interna 2400
lunghezza interna 8300
altezza porta 2670
altezza interna 2950
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со завеса MERCEDES-BENZ ATEGO 12.28 MERCEDES-BENZ ATEGO 12.28 9.700 € Камион со завеса 06/2002 695000 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион со завеса MERCEDES-BENZ ATEGO 1228 MERCEDES-BENZ ATEGO 1228 17.000 € Камион со завеса 2006-04 300000 км Италија, Sora - Frosinone - Fr
камион со завеса RENAULT PREMIUM 420 DCI RENAULT PREMIUM 420 DCI 10.900 € Камион со завеса 06/2001 780000 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион со завеса VOLVO TRUCK FM9R42 VOLVO TRUCK FM9R42 18.178 € Камион со завеса 2003-03-28 378559 км Италија, Thiene
камион со завеса RENAULT MAGNUM 480 RENAULT MAGNUM 480 10.900 € Камион со завеса 06/2003 489000 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)