Огласот Камион со завеса MAN TGX 26.440 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со завеса MAN TGM 18.250 MAN TGM 18.250 11.230 € Камион со завеса 03/2013 Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион со завеса MAN TGS 26.360, DG62 XWZ MAN TGS 26.360, DG62 XWZ 12.380 € Камион со завеса 2012-10 618334 км Обединето Кралство, Sawley
камион со завеса MAN TGX 26.440
Продадено
камион со завеса MAN TGX 26.440
камион со завеса MAN TGX 26.440 слика 2
камион со завеса MAN TGX 26.440 слика 3
камион со завеса MAN TGX 26.440 слика 4
камион со завеса MAN TGX 26.440 слика 5
камион со завеса MAN TGX 26.440 слика 6
1/6
Марка MAN
Модел TGX 26.440
Тип камион со завеса
Година на производство 06/2011
Прва регистрација 2011-06-16
Локација Португалија Mozelos SMF
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот LU-15
Опис
Задни врати
Каросерија
Задни врати
Мотор
Сила 440 кс (323 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 10520 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
Ретардер
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион со завеса MAN TGX 26.440

Англиски
TRUCK MAN TGX 26.440 RETARDER

first registration 2011-06-16
plate LU-15
used
left driving
axles 6 x 2
power 440
engine capacity 10518
Euro 5
diesel oil
gearbox automatic + retarder

www.ebtrucks.com
contact - +351 912502690(Pedro).
CAMIÃO MAN TGX 26.440 RETARDER

Data 1ª Matrícula 2011-06-16
Matrícula LU-15
Estado Usado
Condução Volante à Esquerda
Eixos 6 x 2
Potência 440
Cilindrada 10518
Energia Gasóleo
Normas Euro 5
Caixa Velocidades Caixa Automática+Retarder

www.ebtrucks.com
contact - +351 912502690(Pedro).