Огласот Камион со завеса MAN TGE 5.180 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со завеса MAN TGL 12.180 MAN TGL 12.180 29.900 € Камион со завеса 04/2018 285000 км Литванија, Alytus
камион со завеса MAN TGE 5.180
Продадено
камион со завеса MAN TGE 5.180
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 2
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 3
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 4
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 5
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 6
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 7
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 8
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 9
камион со завеса MAN TGE 5.180 слика 10
1/10
Марка MAN
Модел TGE 5.180
Тип камион со завеса
Година на производство 2020
Прва регистрација 2020-12
Километража 181274 км
Вкупна тежина 5000 кг
Локација Португалија Perafita
Датум на објавување мај 12, 2023
Каталошки број на продавачот 0001554795
Каросерија
Резервно тркало
Мотор
Сила 177 кс (130 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Меѓуоскино растојание 4490 мм
Кабина
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Темпомат
Мобилен телефон
Авто радио MP-3
Греач на огледало
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Ограничувач на брзина
Спојлери
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN WMA16VUZ8M9009025

Дополнителни информации — Камион со завеса MAN TGE 5.180

Германски
Peso bruto admissível: 5.000 kg
Distância entre eixos: 4.490 mm
Contacto: Seg.-Quinta (Mo
Thur): 08h30
Sexta (Fri.): 08h30
Sun.): Fechado (Closed)
a/c: a/c
delivery date: 17.02.2023
interior color: other
interior type: fabric
airbag: front airbags
Transmissão do veículo
Caixa manual
6 velocidades
Pacotes Equipamento
Pacote Bandeja
Pacote Fumante
Sistemas de assistência
Assistência de frenagem
Controle de cruzeiro
Sistema de aviso de desvio de rota
Hill Hold Control HHC
Luz e visão
Vidros de protecção solar
Luzes diurnas
Áudio & comunicação
Display multifunções
Porta USB
Preparação para telefone celular
Exterior
Retrovisores eléctr. e aquecidos
Pneus gêmeos
Segurança
Programa eletrÃŽnico de estabilidade ESP
Imobilizador
Protecção contra o encaixe
Interior
Assentos Tecido
Volante multifunções
Computador de bordo
Pavimentação borracha
Conforto
Climatic
Banco passageiro 2 pessoas
Bloqueio central com controlo remoto
Outras dimensões e pesos
Dies ist ein unverbindliches Angebot. Zwischenverkauf
IrrtÃŒmer und Änderungen vorbehalten
This is a non-binding offer. Subject to prior sale
errors and changes
17h30
16h30
Sáb.,Dom (Sat
esp
cabin
speakerphone
multi-function steering wheel
daytime running lights
roadworthy
Прикажи цел коментар