CEL Trucks LTD
CEL Trucks LTD
Во продажба: 188 огласа
6 години на Autoline
11 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 188 огласа
6 години на Autoline
11 години на пазарот

Камион со завеса ISUZU NPR 7

PDF
PDF
5.472 €
4.750 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел NPR 7
Тип камион со завеса
Година на производство 2011
Километража 276639 км
Вкупна тежина 7500 кг
Локација Обединето Кралство
Датум на објавување мај 01, 2023
Каталошки број на продавачот 0770
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион со завеса ISUZU NPR 7

Англиски
2012, Isuzu, 7500KGS Gross, Easy shift, 276639KMS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион со завеса RENAULT premium 280 RENAULT premium 280 4.550 € Камион со завеса 2007 Euro 5 Обединето Кралство, Hampshire