Камион со завеса DAF LF 210 FA

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/24
PDF
44.390 €
Нето цена
209.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка DAF
Модел LF 210 FA
Тип камион со завеса
Година на производство 2017
Километража 195000 км
Зафатнина 42.5 м³
Носивост 2300 кг
Вкупна тежина 7500 кг
Локација Полска Klukowo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WY29251
Мотор
Сила 210 кс (154 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Предна оска 1
Големина на гуми 225/75/17,5
Задна оска 1
Големина на гуми 215/75/17,5
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Навигација
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Алармен систем
Централна брава
Дополнителна опрема
ASR
Блокада на диференцијал
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Полски
Kraj pochodzenia: Polska
przepracowane:
Opis
Automat
Serwisowany
Siedzenie kierowcy pneumatyczne
Opony przód 225/75/17,5
Opony tył 215/75/17,5
Wymiary wewnętrzne zabudowy dł. 6.10m /szer. 2.5m /wys. 2.8m
Winda
Serwisowany
Faktura VAT
MOŻLIWOŚĆ KREDYTU LUB LEASINGU - PROCEDURA UPROSZCZONA!
Możliwość finansowania
Faktura VAT
Zarejestrowany w Polsce
Bezwypadkowy
Serwisowany w ASO
Winda
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Regulowane zawieszenie
Wielofunkcyjna kierownica
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со завеса DAF LF260 18-TONNE DAF LF260 18-TONNE 40.490 € Камион со завеса 2017-03 188475 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион со завеса DAF LF260 DAF LF260 40.490 € Камион со завеса 2017 178359 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион со завеса DAF LF 260 DAF LF 260 цена на барање Камион со завеса 2020 158000 км Полска, Górno
камион со завеса DAF LF260 DAF LF260 40.490 € Камион со завеса 2017-03 164433 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan