Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ SK 2538 6x2 Engine V8 13.t Axles
MERCEDES-BENZ SK 2538 6x2 Engine V8 13.t Axles
15.999 €
IVECO Euro Cargo ML75 E14
IVECO Euro Cargo ML75 E14
1.536 €
MAN 14.232
MAN 14.232
6.800 €
MAN KAT G3
MAN KAT G3
цена на барање
DAF AE 10.150
DAF AE 10.150
3.500 €
MERCEDES-BENZ SK 1820, FULL
MERCEDES-BENZ SK 1820, FULL
9.900 €

Камион со рамна платформа STAR 1142 truck lorry pritsche

PDF
1.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка STAR
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 1991
Километража 261000 км
Локација Полска Garwolin
Датум на објавување мај 03, 2021
Autoline ID DL7192
PDF
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 6 м, широчина - 2.4 м
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Дупли тркала
Кабина
Сончев покрив
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации
Англиски
original 260 000km,
technically very good.
no rust.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со рамна платформа IVECO Euro Cargo ML75 E14 IVECO Euro Cargo ML75 E14 1.536 € Камион со рамна платформа 1997-08-07 275480 км Полска, Zdzieszowice
камион со рамна платформа MAN 14.232 MAN 14.232 6.800 € Камион со рамна платформа 1995 616822 км Полска, Gąbin
камион со рамна платформа MAN KAT G3 MAN KAT G3 цена на барање Камион со рамна платформа 1979 89000 км Полска, Garwolin
камион со рамна платформа DAF AE 10.150 DAF AE 10.150 3.500 € Камион со рамна платформа 1988-03-17 337005 км Полска, WOLSZTYN