Камион со рамна платформа KIA Besta K2700

PDF
690,30 €
1.350 BGN
≈ 767,30 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KIA
Модел Besta K2700
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 2006
Километража 212000 км
Седишта 2
Локација Бугарија Plovdiv
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID MN19371
PDF
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Бугарски
състояние: За части
За части
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи