ATS Sweden AB
ATS Sweden AB
Во продажба: 565 огласа
2 години на Autoline
3 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 565 огласа
2 години на Autoline
3 години на пазарот
Огласот Камион со рамна платформа IVECO ML150E27R/P е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со рамна платформа IVECO ML150E27R/P IVECO ML150E27R/P 4.138 € Камион со рамна платформа 2000 557836 км Шведска, Värmland
камион со рамна платформа SCANIA P94 Work Plattform SCANIA P94 Work Plattform 11.040 € Камион со рамна платформа 1997 247892 км Шведска, Norrbotten
камион со рамна платформа VOLVO FM9 VOLVO FM9 17.930 € Камион со рамна платформа 2004 362986 км Шведска, Uppsala
камион со рамна платформа VOLVO FL 611 VOLVO FL 611 3.678 € Камион со рамна платформа 1987 Шведска, Stockholm
камион со рамна платформа SCANIA R500 SCANIA R500 30.350 € Камион со рамна платформа 2005 936028 км Шведска, Västerbotten
камион со рамна платформа IVECO ML150E27R/P
Продадено
1/24
Марка IVECO
Модел ML150E27R/P
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 2000
Локација Шведска Värmland
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот S4740
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Сончев покрив
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Iveco
Model : ML150E27R/P Crane truck with tail lift (reparation
Year of manufacture : 2000
VAT : 25
Internal stock no : S4740
Please provide reference number upon request: S4740

IVECO ML150E27R / P Crane truck with tail lift (Reparational object)

- Y.O.M 2000
- Approx 557 836 kms
- Mixed tires (see pictures)
- Manual gearbox
- Power 196kW
- Environmental class MK3
- Wooden floor in the flat
- Tail lift
- Sunroof
- Been standing still since 2019
- Parable suspension front
- Air suspension rear

Crane Hiab 071 AW
- 2 extensioners
- 1 000kgs at 6 900 mm

Known flaws
- Been standing still since 2019
- Does not start
- Generator does not charge

Description
The vehicle needs a see through.
It is not possible to drive so it should be towed from the place
Прикажи цел коментар