Огласот Камион со рамна платформа FORD Transit 2.0 TDCI B 6X2 Platós е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со рамна платформа VOLVO FM 12.380 6x6 Darus VOLVO FM 12.380 6x6 Darus 54.500 € Камион со рамна платформа 2003 428000 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа FORD Transit 2.0 TDCI B 6X2 Platós
Продадено
1/7
Марка FORD
Модел Transit 2.0 TDCI B 6X2 Platós
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 2003
Километража 155710 км
Нето тежина 2000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ACH381
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 4.8 м, широчина - 2.25 м
Мотор
Сила 125 кс (92 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 1998 cм³
Број на цилиндри 4
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 6x2
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Авто радио
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: ACH381 - Km: 155 710 km - Rendelhető - Platós -