Камион со рамна платформа CHEVROLET NPR 715

PDF
PDF
22.605.042 US$
Нето цена
≈ 21.040.000 €
26.899.999,98 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CHEVROLET
Модел NPR 715
Тип камион со рамна платформа
Година на производство 2018
Километража 95000 км
Локација Чиле San Joaquín
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PT31475
Можно е купување на кредит
Можно е купување на рати
Каросерија
Алуминиумски странични ѕидови
Оски
Суспензија пружина/пневматски
Дупли тркала
Кабина
Тип Premium
Клима уред
Авто радио CD, MP-3
Помошни фарови
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Гаранција: 3 месеца
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион со рамна платформа CHEVROLET NPR 715

Шпански
Se vende Camion Chevrolet modelo NPR715, año 2018.
Kilometraje: 95.000
Excelente estado conservación y mantención.
Neumaticos nuevos
Transferencia inmediata, documentación al día, único dueño.
Valor $26.900.000 facturable.
Para agendar visitas o preguntas al покажи контакти, el vehiculo se encuentra en la comuna de San Joaquin, Santiago.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион со рамна платформа FIAT DUCATO DoKa Platós FIAT DUCATO DoKa Platós 22.500 € Камион со рамна платформа 2017 185000 км Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа IVECO DAILY 60C17 IVECO DAILY 60C17 30.500 € Камион со рамна платформа 2016 192000 км Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион со рамна платформа IVECO Eurocargo ML 100E22 IVECO Eurocargo ML 100E22 57.400 € Камион со рамна платформа 2018 147490 км Унгарија, Budapest