Autoline » Половна комерцијални возила » Половни лесни камиониКомбиња фургониМали фургониКамиони фургони < 3.5тКомбиња ладилнициКамиони со рамна платформа < 3.5тКамиони кипер < 3.5тКамиони-ладилници < 3.5тКамиони со церада < 3.5тКамиони-шасии < 3.5тКамиони за сладолед < 3.5тКамиони продавници < 3.5тИзотермални камиони < 3.5тКамиони со завеса < 3.5tИзотермални комбињаКомбиња за превоз на пари » Половни камиони со рамна платформа < 3.5тКамиони фургони < 3.5тКамиони кипер < 3.5тКамиони-ладилници < 3.5тКамиони со церада < 3.5тКамиони-шасии < 3.5тКамиони за сладолед < 3.5тКамиони продавници < 3.5тИзотермални камиони < 3.5тКамиони со завеса < 3.5tКомбиња фургониМали фургониКомбиња ладилнициИзотермални комбињаКомбиња за превоз на пари » Половни камиони со рамна платформа < 3.5т OPELFIATFORDIVECOMERCEDES-BENZMITSUBISHINISSANOPELRENAULTVOLKSWAGEN » Камион со рамна платформа < 3.5т OPEL MovanoКамиони со рамна платформа < 3.5т OPEL Movano

Камион со рамна платформа < 3.5т OPEL Movano

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка OPEL
Модел Movano
Тип камион со рамна платформа < 3.5т
Прва регистрација 2000
Километража 95000 км
Локација Италија Torino
Датум на објавување вчера
Autoline ID JB20654
PDF
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи