Камион со церада RENAULT MIDLUM 220 DXi

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
10.900 €
Нето цена
12.971 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел MIDLUM 220 DXi
Тип камион со церада
Прва регистрација 2011-02
Километража 607000 км
Зафатнина 45.01 м³
Локација Германија Lahr
Датум на објавување сеп 18, 2022
Autoline ID UP27255
Опис
Вкупни димензии должина - 7.23 м
Каросерија
Димензии на каросерија 7.23 м × 2.5 м × 2.49 м
Носач на резервно тркало
Мотор
Сила 219 кс (161 kW)
Зафатнина 4764 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пневматски
Предна оска 1
Големина на гуми 245/70 R19.5
Состојба на гумите 80 %
Задна оска 1
Големина на гуми 245/70 R19.5
Состојба на гумите 80 %
Сопирачки
ABS
Кабина
Патен компјутер
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Сончев покрив
Спојлери
Фарови за магла
Штитник од сонце
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка MBB 1500 K
Носивост 1500 кг
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Германски
RENAULT MIDLUM 220 DXi Pritsche Plane LBW Euro 5
Aufbau : Junge Fahrzegbau
Reifen:
Preis: 10.900,- Euro + 19% MwSt.
Für weitere Fragen können Sie uns unter folgenden Rufnummern erreichen:
покажи контакти; покажи контакти; покажи контакти
Wir sprechen: Deutsch, English, français und русский

Schreibfehler, Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten.
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи