Огласот Камион со церада Opel MOVANO F3500 L3H1 2.3 BI-TURBO 146CP EURO 6 CABINA DE DORMIT SI е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  31.990 € Камион со церада 2022 116300 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  31.990 € Камион со церада 2021 74000 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  25.990 € Камион со церада 2021 169800 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  23.990 € Камион со церада 2021 163500 км Полска, Wałbrzych
Марка Opel
Модел MOVANO F3500 L3H1 2.3 BI-TURBO 146CP EURO 6 CABINA DE DORMIT SI
Тип камион со церада
Година на производство 2022
Километража 159178 км
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2741
Мотор
Сила 146 кс (107 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2299 cм³
Сопирачки
ABS
Кабина
Воздушно перниче
Патен компјутер
Клима уред
Навигација
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел