Огласот Камион со церада Opel MOVANO  е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  31.990 € Камион со церада 2022 116300 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  31.990 € Камион со церада 2021 74000 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  23.990 € Камион со церада 2021 163500 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO  Opel MOVANO  24.990 € Камион со церада 2021 186600 км Полска, Wałbrzych
камион со церада Opel MOVANO Opel MOVANO 23.990 € Камион со церада 2021 189000 км Полска, Wałbrzych
Марка Opel
Модел MOVANO 
Тип камион со церада
Година на производство 2022
Прва регистрација 2022
Километража 94500 км
Капацитет 10 палети
Локација Полска Wałbrzych
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 270178
Мотор
Сила 165 кс (121 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2300 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Ентериер
Наслони за раце
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Авто греач
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Пневматски седишта
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Дополнителна опрема
ASR
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел