Камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 CASSONE+CENTINA+TELO 3950x2150x2100

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
24.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MITSUBISHI
Тип камион со церада
Прва регистрација 2018-07
Километража 136214 км
Зафатнина 17 м³
Локација Италија Cazzago di Pianiga
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TV29222
Каросерија
Димензии на каросерија 3.95 м × 2.15 м × 2.1 м
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Италијански
Friuli Venezia Giulia, Udine, Pradamano, Via Nazionale, km 7 S.S 56
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 MITSUBISHI CANTER 7.5 24.900 € Камион со церада 2018-07 136214 км Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI CANTER MITSUBISHI CANTER 24.900 € Камион со церада 2018-07 136214 км Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 MITSUBISHI CANTER 7.5 24.900 € Камион со церада 2018-07 136214 км Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 MITSUBISHI CANTER 7.5 24.900 € Камион со церада 2018-07 136214 км Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 MITSUBISHI CANTER 7.5 24.900 € Камион со церада 2018-07 136214 км Италија, Cazzago di Pianiga