Камион со церада MAN TGX 18 420

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел TGX 18 420
Тип камион со церада
Прва регистрација 2018-04-05
Километража 455000 км
Носивост 7925 кг
Локација Италија Verona
Датум на објавување мај 08, 2023
Autoline ID UJ32582
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 7200 м, широчина - 2550 м
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 6
Менувачи
Тип TipMatic
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пневматски
Кабина
Тип XL
Место за спиење
Авто греач
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка PALFINGER
Носивост 1500 кг
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 772632
Боја бел

Дополнителни информации — Камион со церада MAN TGX 18 420

Италијански
CASSONE CENTINATO MM 7200 CON SPONDA PALFINGER A BATTUTA DA 1500 KG
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион со церада MAN TGL 12.240 MAN TGL 12.240 цена на барање Камион со церада 03/2009 719000 км Италија, Calenzano (FI)
камион со церада IVECO 135 17 IVECO 135 17 цена на барање Камион со церада 1985 419999 км Италија, Tortolì
камион со церада RENAULT PREMIUM 420 DCI RENAULT PREMIUM 420 DCI 12.900 € Камион со церада 06/2003 700000 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)