Огласот Камион со церада Krone 25.500zł netto 10x KONTENER ZABUDOWA BDF 7.80m DHL STALOWY ZAMYK е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка Krone
Модел 25.500zł netto 10x KONTENER ZABUDOWA BDF 7.80m DHL STALOWY ZAMYK
Тип камион со церада
Година на производство 2011
Километража 1000 км
Локација Полска Jedlanka
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID RQ33746
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел