Камион со церада JAC N120

PDF
камион со церада JAC N120
камион со церада JAC N120 слика 2
камион со церада JAC N120 слика 3
камион со церада JAC N120 слика 4
камион со церада JAC N120 слика 5
камион со церада JAC N120 слика 6
камион со церада JAC N120 слика 7
камион со церада JAC N120 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион со церада JAC N120 слика 10
камион со церада JAC N120 слика 11
камион со церада JAC N120 слика 12
камион со церада JAC N120 слика 13
камион со церада JAC N120 слика 14
камион со церада JAC N120 слика 15
камион со церада JAC N120 слика 16
камион со церада JAC N120 слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
42.000 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 40.480 €
35.000 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JAC
Модел N120
Тип камион со церада
Зафатнина 30 м³
Носивост 6500 кг
Вкупна тежина 12000 кг
Капацитет 13 палети
Локација Украина Святопетрівське
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZF14655
Опис
Резервоар за гориво 200 л
Каросерија
Димензии на каросерија 6.5 м × 2.3 м × 2.33 м
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Мотор
Марка Cummins
Тип линиски
Сила 170 кс (125 kW)
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Зафатнина 3800 cм³
Број на цилиндри 4
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Големина на гуми 255/70 R22,5
Предна оска 1
Сопирачки диск
Задна оска 1
Сопирачки барабан
Сопирачки
ABS
Моторна сопирачка
Кабина
Место за спиење
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Клима уред
Авто радио MP-3
Греач на огледало
Круз контрола (темпомат)
Тахометар
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Сончев покрив
Прилагодувач на зрак на фарови
Сигнални сирени
Спојлери
Дополнителна опрема
AdBlue резервоар 25 л
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Украински
Гарантия три года или 100 000 км.
Гарантія три роки або 100 000 км.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови камион со церада HYUNDAI HD 65 Нови HYUNDAI HD 65 53.150 US$ Камион со церада 2015 3500 кг Украина, м.Черкаси
нови камион со церада MAZ 5340A8 Нови MAZ 5340A8 цена на барање Камион со церада 2020 Украина, Киев