Камион со церада IVECO Eurotech 190E35,7 meter , with elevator-M

PDF
PDF
6.900 €
Нето цена
8.487 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел Eurotech 190E35,7 meter , with elevator-M
Тип камион со церада
Година на производство 2001
Прва регистрација 2001-11-01
Километража 740949 км
Носивост 9300 кг
Нето тежина 8700 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Полска WOLSZTYN
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID BZ19267
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 7 м
Кутија за алат
Лизгачки покрив
Мотор
Сила 350 кс (257 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 7790 cм³
Евро Euro 2
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пневматски/пневматски
Дупли тркала
Кабина
Тахограф
Сончев покрив
Штитник од сонце
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Камион со церада IVECO Eurotech 190E35,7 meter , with elevator-M

Англиски
Our forwarding in Hamburg!

MARIA SHIPPING
Beratung & Vermittlung
Internationaler Seetransporte & Spedition
Mühlenhagen 130
20539 Hamburg
Germany

покажи контакти

покажи контакти

Tel.: покажи контакти

Fax: покажи контакти

Mobil: покажи контакти

Find us on Youtube: покажи контакти
On parle francais

Wojtek покажи контакти FR, ENG (What's app, viber, imo)
Na Sprzedaż IVECO EUROTECH 190E35 4x2 zabudowa 7 metrów, winda
Skrzynia biegów manualna
Zawieszenie ppduszka-poduszka
Stan pojazdy oceniam na dobry
Dodatkowe informacje pod nr tel

покажи контакти ENG (Whats app,viber,imo)
покажи контакти FR, ENG (What's app, viber, imo)


-ENGLISH-
For Sale IVECO EUROTECH 190E35 4X2 7 meter, with elevator
Manual gearbox
Suspension Air
I evaluate the condition of vehicles as Very good
Additional information at tel

покажи контакти ENG (Whats app,viber,imo)
покажи контакти FR, ENG (What's app, viber, imo)

Possible transport to:
German /Belgium / Holland

-DEUTSCH-
Zum Verkauf IVECO EUROTECH 190E35 4X2, 7 Meter, mit vinde
Schaltgetriebe ZF
Federung -Luft
Ich bewerte den Zustand des Fahrzeugs als gut
Weitere Informationen unter Tel

покажи контакти ENG (Whats app,viber,imo)
покажи контакти FR, ENG (What's app, viber, imo)


Möglicher Transport zu:
Deutscher/Belgien / Niederlande


Our forwarding in Hamburg!

MARIA SHIPPING
Beratung & Vermittlung
Internationaler Seetransporte & Spedition
Mühlenhagen 130
20539 Hamburg
Germany

покажи контакти

покажи контакти

Tel.: покажи контакти

Fax: покажи контакти

Mobil: покажи контакти

Find us on Youtube: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

IVECO STRALIS 260S42 43.900 € Камион со церада 2014 355000 км Полска, Piotrków Trybunalski
MAN 12.225 LLC 4.336 € Камион со церада 2002 558000 км Полска
IVECO EUROCARGO 22.770 € Камион со церада 2016 515850 км Полска, Żołynia
IVECO EuroCargo 29.920 € Камион со церада 2016 496422 км Полска, Żołynia