Огласот Камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P IVECO DAILY 35S18 P+P 25.500 € Камион со церада 2018 207100 км Унгарија, Budapest
камион со церада OPEL MOVANO OPEL MOVANO 27.500 € Камион со церада 2020 167500 км Унгарија, Budapest
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P
Продадено
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 2
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 3
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 4
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 5
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 6
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 7
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 8
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 9
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 10
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 11
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 12
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 13
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 14
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 15
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 16
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 17
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 18
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 19
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 20
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 21
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 22
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 23
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 24
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 25
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 26
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 27
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 28
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 29
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 30
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 31
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 32
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 33
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 34
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 35
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 36
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 37
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 38
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 39
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 40
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 41
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 42
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 43
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 44
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 45
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 46
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 47
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 48
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 49
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 50
камион со церада IVECO DAILY 35S18 P+P слика 51
1/51
Марка IVECO
Модел DAILY 35S18 P+P
Тип камион со церада
Година на производство 2020
Километража 90700 км
Капацитет 8 палети
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот AP051
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 4.3 м, широчина - 2.3 м
Кутија за алат
Мотор
Сила 160 кс (118 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2200 cм³
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Кабина
Место за спиење
Хидрауличен серво управувач
Токи-воки
Авто греач Webasto
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Пневматски седишта
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: AP051 - Km: 90700 km - Rendelhető - P+P -