Камион со церада ISUZU N35

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
13.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел N35
Тип камион со церада
Година на производство 2016
Километража 168000 км
Локација Романија
Датум на објавување мај 12, 2022
Autoline ID FE27560
Мотор
Гориво дизел
Зафатнина 2993 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Воздушно перниче
Имобилизатор
Авто радио CD
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Дополнителна опрема
ASR
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Романски
! POSIBILITATE FINANTARE LEASING !
Auto se conduce cu permis categoria B
ISUZU N35 achizitionat din Romania
Dimensiuni bena: 10 EUROPALETI
SE EMITE FACTURA FISCALA CU NR DE KM ATASAT
TVA DEDUCTIBIL
esp
vat
registered
original_owner
no_accident
service_record
rear_axis
Posibilitate finantare LEASING/ 3,5 tone/ 10 EUROPALETI/ DUBLU SPATE
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со церада FORD Transit FORD Transit 12.000 € Камион со церада 2018 392000 км Романија
камион со церада FORD Transit FORD Transit 12.000 € Камион со церада 2018 398000 км Романија
камион со церада FIAT ducato FIAT ducato 11.840 € Камион со церада 2016 325950 км Полска, Grzędy
камион со церада MAN TGX 18.360 MAN TGX 18.360 цена на барање Камион со церада 2016 491710 км Италија, Verona