Огласот Камион со церада GAZ 3307 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
нови камион со церада MAZ 5340A8 Нови MAZ 5340A8 цена на барање Камион со церада 2020 Украина, Киев
нови камион со церада ISUZU NQR-90 Нови ISUZU NQR-90 цена на барање Камион со церада 2019 190 кс Украина, Черкассы
нови камион со церада ISUZU NMR85 Нови ISUZU NMR85 43.600 US$ Камион со церада 2022 124 кс Украина, Черкассы
камион со завеса SCANIA 113M SCANIA 113M цена на барање Камион со завеса 1995 681349 км Португалија, Fátima
камион со церада GAZ 3307
Продадено
1/12
1.500 US$
≈ 1.444 €
Марка GAZ
Модел 3307
Тип камион со церада
Година на производство 1995
Локација Украина Іване-Пусте
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WP23698
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Украински
продам бортови тентований газ 3307, на ходу, рама ціла, колеса 40-60%, документи безпроблемні, можливий обмін на вантажні авто,с-г-техніку, металолом, зерна. торг.
продам бортови тентований газ 3307, на ходу, рама ціла, колеса 40-60%, документи безпроблемні, можливий обмін на вантажні авто,с-г-техніку, металолом, зерна. торг.