Камион со церада DAF CF 85 410 EURO 5 + приколка со церада

PDF
PDF
16.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка DAF
Модел CF 85 410 EURO 5
Тип камион со церада
Година на производство 2010
Километража 518000 км
Локација Чехија Praha 3
Датум на објавување авг 03, 2022
Autoline ID NP29250
Камион DAF CF 85 410 EURO 5
Марка DAF
Модел CF 85 410 EURO 5
Тип камион со церада
Година на производство 04/2010
Километража 518000 км
Состојба
Состојба половни
Приколка со церада
Тип приколка со церада
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Чешки
VERY NICE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи