Камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341

PDF
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 2
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 3
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 4
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 5
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 6
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 7
камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mercedes-Benz
Модел:  Actros 3341
Тип:  камион-шасија
Година на производство:  02/2013
Километража:  50000 км
Локација:  Кина Jiaxing city, Zhejiang province
Датум на објавување:  28.5.2024
Autoline ID:  LJ38028
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Камион-шасија Mercedes-Benz Actros 3341

Англиски
3341 GERMANY
YEAR:2012
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mercedes-Benz Actros 2545 цена на барање Камион-шасија 2013 1005999 км Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa