Камион-шасија MITSUBISHI Canter FE534 DiD-Turbo

PDF
€ 6.500
Нето цена
≈ US$ 7.272
Контактирајте го продавачот
Марка MITSUBISHI
Тип камион-шасија
Година на производство 09/2003
Километража 330111 км
Вкупна тежина 3500 кг
Локација Португалија Fátima
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 7647
PDF
Мотор
Гориво дизел
Турбо
Зафатнина 3000 cм³
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел

Дополнителни информации:

Португалски
Equipamento: Motor 3000cm3, Turbo intercooler

Preço só para Exportação!

Equipment: Engine 3000cm3, Turbo intercooler

Price only for Export!


The biggest choice of trucks in PORTUGAL !!!

For detailes please call us or visit our website www.autocoelhinhos.com

+400 units available

We ship worldwide ask us about our shipping rates
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи