Камион-шасија MERCEDES-BENZ Actros 2545

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2545
Тип камион-шасија
Година на производство 2019
Локација Саудиска Арабија جدة
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID BZ29036
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Арапски
عشاق الشاحنات الاكتروس شاسيه الحديثة والمميزة
لا تنتظر طويلا نحن معنيوون بتوفير كلبك وباقل الاسعار
وفرنا لكم شاحنة اكتروس 2018
رقم الشاحنه: 0476192
شاحنه مرسيدس اكتروس شاسيه 2545(6*2)
موديل : 2019
الجير بوكس : ثنائي عايدي اتوماتيك
هواء امامي هواء خلفي
المشي 550926 كم
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-шасија MERCEDES-BENZ 2545 MERCEDES-BENZ 2545 53.900 € Камион-шасија 2019-02 550926 км Германија, Regensburg