Камион-шасија MERCEDES-BENZ 1844

PDF
PDF
35.000 US$
≈ 32.560 €
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел 1844
Тип камион-шасија
Локација Јапонија Chiba ken
Датум на објавување мај 08, 2023
Autoline ID LM32593
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи