Камион-шасија IVECO Stralis 260S33

PDF
25.000 €
Нето цена
≈ 27.280 US$
30.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел Stralis 260S33
Тип камион-шасија
Година на производство 2007
Километража 877625 км
Локација Италија San Cipriano Picentino
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот PM924
PDF
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x2
Меѓуоскино растојание 4800 мм
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Италијански
AUTOCARRO
IVECO
STRALIS 260S33
COD.INT. PM924

DESCRIZIONE – Autocarro in ottime condizioni generali, a telaio (possibilità di allestimento con pianale con rampe di carico per trasporto macchine operatrici) 3 assi, 6x2x4, 3° asse sterzante, cambio automatico, passo 4800, Euro 5, A/C, ABS
POSSIBILITA’ DI FINANZIAMENTO: anticipo euro 10.500,00 finanziamento euro 20.000,00 in 60 rate da euro 400,00.

Anno - 2007
Km – 877.625
Motore - Iveco

Potenza netta - 243 kW – 330 cv
Passo - 4800

Cilindrata – 7790 cm3
Carrozzabilità – 8,00 metri

Portata Totale – 260 q.liPrezzo : Euro 25.000,00 + IVA
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи