Камион-шасија INTERNATIONAL 4200

PDF
камион-шасија INTERNATIONAL 4200
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 2
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 3
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 4
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 5
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 8
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 9
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 10
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 11
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 12
камион-шасија INTERNATIONAL 4200 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
12.500 US$
Нето цена
≈ 12.050 €
Контактирајте го продавачот
Марка INTERNATIONAL
Модел 4200
Тип камион-шасија
Година на производство 2003
Локација Мексико Chihuahua
Датум на објавување вчера
Каталошки број на продавачот 5001
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Големина на гуми 245/70R19.5
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
No. Serie: 1HTMPAFM93H592620
A LA VENTA
CON MOTOR CUMMINS
TRANSMISION AUTOMATICA
4X2
SUSPENSION DE MUELLES
NEUMATICOS 245/70R19.5
CAMION AMERICANO
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-шасија DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 11.000 € Камион-шасија 01/2003 689449 км Холандија, Veldhoven
камион-шасија RENAULT PREMIUM 420 DCI RENAULT PREMIUM 420 DCI 11.900 € Камион-шасија 08/2002 580000 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион-шасија VOLVO FM9 300 VOLVO FM9 300 12.200 € Камион-шасија 2004 697000 км Полска, Włoszczowa
камион-шасија SCANIA 124G 420 SCANIA 124G 420 9.900 € Камион-шасија 2004-04 212110 км Германија, Bovenden