Камион рол кипер PRONAR T285 + Container

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PRONAR
Модел T285 + Container
Тип камион рол кипер
Година на производство 2021
Локација Германија Pragsdorf
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 20843-332176810249
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион рол кипер PRONAR T285 + Container

Германски
Anhänger Hakenlift Pronar T285 - LAGERMASCHINE - UNBENUTZT! Baujahr 2021
Untenanhaengung, Deichsel starr mit Zugöse
Stützfuss hydraulisch, Metallkotflügel, Hydraulische Kippanlage
mechanischer Einstellung Absetzen + Kippen des Containers
Preis: 26.900,00 Euro netto

CONTAINER NEU - Baujahr 2023 - ca. 26 m3 - Maße ca. 6,40 m lang, 2,40 m breit, 1,90 m hoch, Doppeltür, Leiter, Rollplane
Preis: 8.900,00 Euro netto

Preis Hakenlift inklusive Container: 35.800,00 Euro netto
- sofort verfügbar -
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион рол кипер VOLVO FH460 VOLVO FH460 121.750 € Камион рол кипер 2021-01 228000 км Германија, Dessau/Roßlau