Камион монтирани кран HIAB 085 Remote Control / Hymatec Winch / 2 x ==>

PDF
5.900 €
Нето цена / export
7.139 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка HIAB
Модел 085 Remote Control / Hymatec Winch / 2 x ==>
Тип камион монтирани кран
Број на дел HIAB 085 Radiografisch
Година на производство 06/2001
Нето тежина 1600 кг
Дофат на стрела 7.5 м
Локација Холандија Borssele
Датум на објавување јун 17, 2021
Каталошки број на продавачот HIAB 085 Radiografisch
PDF
Опис
Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
L 2.50 x W 80cm. x H 2.25 on the EU pallet
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион монтирани кран HIAB R130-F1 HIAB R130-F1 8.500 € Камион монтирани кран 01/2002 Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион монтирани кран HIAB R-130-F1 HIAB R-130-F1 8.500 € Камион монтирани кран 01/2002 Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион монтирани кран HIAB 165-F2 HIAB 165-F2 6.500 € Камион монтирани кран 01/1998 Холандија, 'S-Hertogenbosch
камион монтирани кран HIAB 102-1 HIAB 102-1 цена на барање Камион монтирани кран 1999 Холандија, Oirschot