Камион монтирани кран

PDF
37.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип камион монтирани кран
Година на производство 2007
Дофат на стрела 50 м
Висина на подигање 42 м
Локација Турција
Датум на објавување денеска
Autoline ID AV25514
PDF
Опис
Носивост 5000 кг
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион монтирани кран TEREX 290.2E-A6 TEREX 290.2E-A6 цена на барање Камион монтирани кран 2007 Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран HMF Andere 403-K2 HMF Andere 403-K2 5.900 € Камион монтирани кран 2007 Германија, Bovenden
камион монтирани кран FASSI F425AXP.25 FASSI F425AXP.25 цена на барање Камион монтирани кран 2007 5225 кг Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран MKG HLK 381 HP MKG HLK 381 HP цена на барање Камион монтирани кран 2007 5750 кг Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран PM 14 PM 14 цена на барање Камион монтирани кран 2007 2300 кг Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран EFFER 18600 K9 EFFER 18600 K9 11.555 € Камион монтирани кран 2007 21 м Украина, Луцьк