Нови камион-мешалка self loading concrete mixer1

PDF
нови камион-мешалка self loading concrete mixer1
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/2
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип камион-мешалка
Локација Кина Laizhou
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VF19047
PDF
Состојба
Состојба нов

Дополнителни информации:

Англиски
We are No.1 factory of the self loading concrete mixer in China.
We are looking for dealers for our self loading concrete mixer all over the world.
Please visit our website at http://www.lgloader.com/self-loading-concrete-mixer-truck-for-sale.html .
Now we have 4 patents and CE certificate for our self loading concrete mixer.
We have 1.2m3, 1.6m3, 2.0m3, 2.6m3, 3.5m3 and 4m3 of self loading concrete mixer.

Looking forward to hearing from you soon.

Kind regards,
Weihua Zhao
Sales Manager
Lugong Machinery Co., Ltd
Tel: 86-535-2295211
Fax:86-535-2295822
Email: info@lgloader.com
1102578186@qq.com
Website: www.lgloader.com
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи