Камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer

PDF
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 2
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 3
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 4
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 5
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 6
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 7
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 8
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 9
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 10
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 11
камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volkswagen
Модел:  Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer
Тип:  камион-ладилник
Прва регистрација:  2012-08
Километража:  312000 км
Зафатнина:  14.08 м³
Носивост:  2085 кг
Вкупна тежина:  5000 кг
Локација:  Германија Cloppenburg
Датум на објавување:  27.4.2024
Autoline ID:  VG32543
Каросерија
Димензии на каросерија:  3.8 м × 1.9 м × 1.95 м
Задни врати: 
Мотор
Сила:  163 кс (120 kW)
Гориво:  дизел
Евро:  Euro 5
Менувач
Тип:  рачен
Сопирачки
ABS: 
Кабина
Хидрауличен серво управувач: 
Темпомат: 
Круз контрола (темпомат): 
Тахограф: 
Централна брава: 
Спојлери: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Камион-ладилник Volkswagen Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer

Германски
Emissions Sticker: 4 (Green)
VW Crafter 50
Schalter
Kühlkoffer
zul. Gesamtgewicht 5.000 kg
Eigengewicht 2.915 kg
Bilder folgen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

MAN TGL 12.220 29.900 € Камион-ладилник 2016 294186 км Германија, Sottrum
MAN TGL 10.220 29.900 € Камион-ладилник 2012-12-21 394891 км Германија, Langenfeld
Volvo FL7 6.990 € Камион-ладилник 1993-02 450000 км Германија, Sottrum
Renault 22.900 € Камион-ладилник 2012-08 240560 км Германија, Langenfeld