Камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLKSWAGEN
Тип камион-ладилник
Прва регистрација 2012-08
Километража 312000 км
Зафатнина 14.08 м³
Носивост 2085 кг
Вкупна тежина 5000 кг
Локација Германија Cloppenburg
Датум на објавување мај 06, 2023
Autoline ID VG32543
Каросерија
Димензии на каросерија 3.8 м × 1.9 м × 1.95 м
Задни врати
Мотор
Сила 163 кс (120 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Темпомат
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Спојлери
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион-ладилник VOLKSWAGEN Crafter 50 / 5,5 T Kühlkoffer

Германски
Emissions Sticker: 4 (Green)
VW Crafter 50
Schalter
Kühlkoffer
zul. Gesamtgewicht 5.000 kg
Eigengewicht 2.915 kg
Bilder folgen
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион-ладилник VOLVO FL7 VOLVO FL7 6.990 € Камион-ладилник 1993-02 450000 км Германија, Sottrum
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1224 MERCEDES-BENZ 1224 21.900 € Камион-ладилник 2010 550000 км Германија, Hainburg
камион-ладилник MAN TGM MAN TGM 29.900 € Камион-ладилник 2010-05 450121 км Германија, Bovenden