Камион-ладилник SCANIA P-220

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
7.500 €
Нето цена
9.075 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел P-220
Тип камион-ладилник
Година на производство 04/1997
Километража 563211 км
Локација Литванија Utena
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID DR23787
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 7.5 м, широчина - 2.45 м
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пневматски/пневматски
Големина на гуми 22,5
Состојба на гумите 90 %
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка THERMO KING
Гориво дизел/електро
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник SCANIA R480 SCANIA R480 22.900 € Камион-ладилник 2008 595176 км Литванија, Vilnius
камион-ладилник IVECO 180E28 IVECO 180E28 6.425 € Камион-ладилник 12/2002 517000 км Литванија, Šiauliai
камион-ладилник DAF FA 55.250 DAF FA 55.250 4.250 € Камион-ладилник 2002-06 884575 км Литванија, Vilnius