Камион-ладилник Nissan ATLEON 56.15

PDF
PDF
12.500 €
Нето цена
15.250 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Nissan
Модел ATLEON 56.15
Тип камион-ладилник
Прва регистрација 2013
Километража 230000 км
Локација Италија Rimini
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZE30695
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 5
EEV
Менувачи
Тип рачен
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка ZANOTTI
Гориво електро
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Nissan ATLEO 10.500 € Камион-ладилник 2009-03 147019 км Италија, Torino - CNH Industrial Village
DAF AE55 CF 14.900 € Камион-ладилник 2005-04 684092 км Италија, Cazzago di Pianiga
Volvo FL 280 9.000 € Камион-контејнер 2007 922000 км Италија, Rimini