Камион-ладилник NISSAN TRADE 100

PDF
камион-ладилник NISSAN TRADE 100
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 2
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 3
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 6
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 7
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 8
камион-ладилник NISSAN TRADE 100 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
2.150 €
Нето цена
2.644,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NISSAN
Модел TRADE 100
Тип камион-ладилник
Година на производство 11/1998
Зафатнина 8.47 м³
Локација Португалија Santa Maria da Feira
Датум на објавување вчера
Autoline ID ML18753
Каросерија
Димензии на каросерија 2.87 м × 1.64 м × 1.8 м
Задни врати
Странична врата
Мотор
Сила 90 кс (66.15 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2953 cм³
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 5
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пружина
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Португалски
NISSAN TRADE 100 3.0D 90CV, CAIXA MANUAL DE 5 VELOCIDADES, SUSPENSÃO DE MOLAS, EQUIPADO COM CAIXA FRIGORIFICA COM MOTOR DE FRIO CARRIER ZEPHYR 540. PNEUS 80%

PREÇO PARA EXPORTAÇÃO
PREÇO PARA TERRITÓRIO NACIONAL SOB CONSULTA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник MITSUBISHI Canter MITSUBISHI Canter цена на барање Камион-ладилник 1997 427000 км Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник IVECO  Eurotech 190 E 27 IVECO Eurotech 190 E 27 8.400 € Камион-ладилник 06/1994 815140 км Португалија, São João de Ver
камион-ладилник VOLVO FM 420  Retarder 6x2 VOLVO FM 420 Retarder 6x2 цена на барање Камион-ладилник 12/2013 807118 км Португалија, Fátima
камион-ладилник VOLVO FM 330 // Euro 5 VOLVO FM 330 // Euro 5 цена на барање Камион-ладилник 04/2011 618489 км Португалија, Fátima
камион-ладилник SCANIA P 320 SCANIA P 320 цена на барање Камион-ладилник 2014 680936 км Португалија, Fátima