Огласот Камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон Mercedes-Benz Atego Mercedes-Benz Atego 24.500 € Камион фургон 2009 471000 км Украина, Винница, с. Писаревка
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L
Продадено
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L слика 2
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L слика 3
камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L слика 4
1/4
Марка:  Mercedes-Benz
Модел:  AXOR 1824L
Тип:  камион-ладилник
Година на производство:  2009
Прва регистрација:  2020-09-25
Зафатнина:  53.3 м³
Носивост:  7740 кг
Нето тежина:  10260 кг
Вкупна тежина:  18000 кг
Локација:  Северна Македонија
Датум на објавување:  повеќе од 1 месец
Autoline ID:  YF37635
Каросерија
Димензии на каросерија:  8.2 м × 2.6 м × 2.5 м
Мотор
Марка:  Mercedes Benz OM906LAV/1-03
Сила:  238 кс (175 kW)
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  рачен
Оски
Оски:  2
Суспензија:  хидраулично
Кабина
Тип:  Active Space
Дополнителна опрема
Разладен уред: 
Марка:  THERMO KING
Хидраулична рампа: 
Носивост:  1500 кг
Состојба
Состојба:  половни
Техничкиот преглед важи до:  2023-09-25
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Камион-ладилник Mercedes-Benz AXOR 1824L

Англиски
We offer MERCEDES-BENZ AXOR 1824L truck for sale.

THERMOKING cooler.
53,3 cubic meters of volume.
7.710kg total.
For more information we are available to contact us.
Ready now!
Location: https://shorturl.at/mFLZ5
Skopje, Macedonia.