Камион-ладилник MERCEDES-BENZ Actros 2545

PDF
PDF
28.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2545
Тип камион-ладилник
Година на производство 10/2013
Километража 822000 км
Локација Латвија Рига
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VV29996
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка CARRIER - SUPRA 850
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи