Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ 1218
MERCEDES-BENZ 1218
8.900 €
MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
9.850 €
MERCEDES-BENZ ATEGO 1224L
MERCEDES-BENZ ATEGO 1224L
11.500 €
MERCEDES-BENZ 1223
MERCEDES-BENZ 1223
8.990 €
MERCEDES-BENZ Axor 1923
MERCEDES-BENZ Axor 1923
11.850 €
MERCEDES-BENZ 1823 LL LBW
MERCEDES-BENZ 1823 LL LBW
8.900 €

Камион-ладилник MERCEDES-BENZ Axor 1828 Manual

PDF
9.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Axor 1828 Manual
Тип камион-ладилник
Година на производство 2005
Километража 490000 км
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID EM25351
PDF
Мотор
Марка Mercedes Benz
Гориво дизел
Евро Euro 4
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
Интрадер
Ретардер
Кабина
Авто греач Webasto
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка THERMO KING
Гориво дизел
Контрола на температура од -30 °C до +30 °C
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1218 MERCEDES-BENZ 1218 8.900 € Камион-ладилник 08/2008 223297 км Литванија, Vilnius
камион-ладилник MERCEDES-BENZ 1223 MERCEDES-BENZ 1223 8.990 € Камион-ладилник 2005 309000 км Германија, Lübbecke