Камион-ладилник MERCEDES-BENZ ATEGO 1018

PDF
8.700 €
Нето цена
≈ 9.853 US$
10.701 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел ATEGO 1018
Тип камион-ладилник
Година на производство 2007
Прва регистрација 2007-11
Километража 685000 км
Зафатнина 34.1 м³
Носивост 4100 кг
Нето тежина 6400 кг
Вкупна тежина 10500 кг
Локација Полска Tarnobrzeg
Датум на објавување вчера
Autoline ID EZ20320
PDF
Опис
Капацитет 12 палети
Каросерија
Димензии на каросерија 5.5 м × 2.48 м × 2.5 м
Задни врати
Мотор
Сила 180 кс (132 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 4250 cм³
Евро Euro 4
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Клима уред
Авто радио
Тахограф
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка CARRIER - SUPRA
Гориво дизел/електро
Хидраулична рампа
Носивост 1500 кг
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи