Камион-ладилник MAN TGL 12.220 (462.236KM)

PDF
PDF
80.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Тип камион-ладилник
Година на производство 2015
Километража 462236 км
Локација Турција Afyonkarahisar/Merkez
Датум на објавување мар 23, 2023
Autoline ID PA30928
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка CARRIER
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион-ладилник MAN TGL 12.220 (462.236KM)

Турски
-TÜM TEKNİK BAKIM YAPILDI. SEVKIYAT İÇİN HAZIRDIR.
- ALL TECHNICAL MAINTENANCES ARE DONE,THE TRUCK IS NOW READY FOR SHIPPING.
-TOUS LES ENTRETIENS MÉCANIQUE SONT EFFECTUÉS. ILS SONT PRET A EMBARQUER
- تم عمل صيانة شاملة للمركبة وهي الآن جاهزة للشحن
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион-ладилник MAN TGM 18.340 MAN TGM 18.340 69.800 € Камион-ладилник 2015-05 438903 км Германија, Hilden
камион-ладилник MAN TGX 26.420  6x2 MAN TGX 26.420 6x2 81.400 € Камион-ладилник 08/2017 542000 км Унгарија, Budapest
камион-ладилник MAN TGM 18.290 MAN TGM 18.290 69.800 € Камион-ладилник 2016-01 272501 км Германија, Hilden
камион-ладилник MAN 12.220 TOP MAN 12.220 TOP 34.900 € Камион-ладилник 2015-06 521000 км Германија, Leipzig