Огласот Камион-ладилник IVECO Daily 40C15 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион-ладилник IVECO Daily 35S18 IVECO Daily 35S18 19.430 € Камион-ладилник 2016 247000 км Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 35C12 IVECO Daily 35C12 9.714 € Камион-ладилник 2009 188000 км Бугарија, КАРЛОВО
камион-ладилник IVECO Daily 70C17 IVECO Daily 70C17 16.900 € Камион-ладилник 2012 343000 км Германија, Hainburg
камион-ладилник IVECO Daily 40C15
Продадено
камион-ладилник IVECO Daily 40C15
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 2
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 3
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 4
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 5
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 6
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 7
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 8
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 9
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 10
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 11
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 12
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 13
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 14
камион-ладилник IVECO Daily 40C15 слика 15
1/15
Марка IVECO
Модел Daily 40C15
Тип камион-ладилник
Година на производство 2014
Километража 228115 км
Носивост 3500 кг
Локација Бугарија КАРЛОВО
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID NV32239
Каросерија
Странична врата
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Кабина
Патен компјутер
Клима уред
Авто радио
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Ограничувач на брзина
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка KONVEKTA
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион-ладилник IVECO Daily 40C15

Бугарски
Кубатура [куб.см]: 3000 куб.см
Въздушни възглавници - Предни
Buy back
Бартер
Нов внос
Серво усилвател на волана
Хладилен
Нов внос
пристигнал на ход
отлично техническо състояние3. 0HPI - 150к. с. - 19. 11. 2014год. - Фейслифт до 3
5т. 6 скоростихладилен агрегат Konvekta + странична вратаел. стъкла и огледалаклиматроникавтопилотдвоен пакет ресьориразмери - дължина 4
16м. х височина 2
05м. х широчина 2
00м. обявената цена е без вкл. ДДС
намира се в гр. Карловоавтосалон BUSOVE. BG