Можеби ќе ве интересира
Затвори
FIAT Ducato, Xarios 600MT, FRAX 05/2022
FIAT Ducato, Xarios 600MT, FRAX 05/2022
7.300 €
FIAT Ducato
FIAT Ducato
7.900 €
FIAT Ducato, 2.3
FIAT Ducato, 2.3
7.500 €
FIAT Ducato Maxi
FIAT Ducato Maxi
33.400 €
Нови FIAT Ducato Maxi Kühl-Koffer 8 PAL bis 0 Grad
Нови FIAT Ducato Maxi Kühl-Koffer 8 PAL bis 0 Grad
32.314,66 €
VOLKSWAGEN L80, 4.3 D, Steel /Steel, Manual
VOLKSWAGEN L80, 4.3 D, Steel /Steel, Manual
4.500 €

Камион-ладилник FIAT 79 10 1A Kühlkoffer

PDF
3.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Модел 79 10 1A Kühlkoffer
Тип камион-ладилник
Година на производство 1995
Километража 141000 км
Зафатнина 23.4 м³
Локација Германија München
Датум на објавување јун 07, 2021
Каталошки број на продавачот 0798-14
PDF
Опис
Вкупни димензии 3.9 м × 2.5 м × 2.4 м
Каросерија
Димензии на каросерија 3.9 м × 2.5 м × 2.4 м
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации
Германски
FIAT 79 10 1A Kühlkoffer
Blattfederung
Carrier Zehyr 200 Kühlung
Inv-Nr: 798-14
Fiat Iveco
79 10 Kühlkoffer
Blattfederung
141000 km
Zeohyr 200
20°C
Höhe 2,40 Meter
3 Bahnen für Fleischhacken
Netto Preis: EUR 4.900,00
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-ладилник FIAT Ducato FIAT Ducato 7.900 € Камион-ладилник 2011-04 343678 км Германија, Trier
камион-ладилник FIAT Ducato, 2.3 FIAT Ducato, 2.3 7.500 € Камион-ладилник 2012-09 266662 км Германија, Trier
камион-ладилник FIAT Ducato Maxi FIAT Ducato Maxi 33.400 € Камион-ладилник 2021 5 км Германија, Schöpstal