Камион кипер VOLVO NL10

PDF
€ 13.500
≈ US$ 15.102
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел NL10
Тип камион кипер
Година на производство 1991
Километража 110908 км
Вкупна тежина 19000 кг
Локација Португалија Fátima
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8315
PDF
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Португалски
Equipamento: Suspensão de molas, Cubos reduzidos

Preço só para Exportação!

Equipment: Steel Suspension, Big Axle

Price only for Export!

The bigest choice of trucks in PORTUGAL !!!

For detailes please call us or visit our website

www.autocoelhinhos.com

+400 units available

We ship worldwide ask us about our shipping rates
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи